?

Log in

No account? Create an account
Userpic

ukr_sport's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Український спорт
Location:
Membership:
Open
Posting Access:
All Members , Moderated
У спільноти два основні напрямки - спілкуватися про український спорт і спілкуватися про спорт світовий українською. Тепер стосовно правил.

1. У спільноті панує атмосфера поваги до думок усіх учасників, незалежно від їхніх спортивних уподобань.
2. Емоційність при публікації постів та коментуванні категорично вітається. Втім модератор рекомендує аргументувати свої висловлювання.
3. Образи заборонені і караються. Разом із тим, модератор має здорове почуття гумору і чітко відрізняє хамську поведінку від інших проявів емоцій.
4. Загальна політика модерування спільноти - не встрягати в процес затягнутих бурхливих дискусій. Учасники спільноти - люди всесторонньо розвинуті, тому якщо розмова про спорт плавно перейде в царину історії, літератури чи тонкощів людських відносин - це допустимо в рамках здорового глузду. Офтопити виключно в коментах.
5. Нагадуємо, що якщо Вам нецікаво читати якусь дискусію, то зовсім необов*язково про це заявляти на весь світ. Завше є такий корисний девайс, як коліщатко на мишці.
6. Спільнота є складним механізмом людських взаємовидносин з елементами саморегуляції та природнього відбору. Якщо ви зосім не сприймаєте грубощів, то може не варто сюди вступати.
7. Гумор дозволений, глум - ні.
8. У спільноті суворо заборонено:
- публікувати рекламу неспортивних ресурсів,
- писати повідомлення, що ніяк не відносяться до спорту,
- публікувати великі і/чи такі, що містять багато картинок повідомлення, не ховаючи їх під кат.
9. Право витирати пости із ком*юніті належить модератору. Якщо Ви не впевнені, що учасники спільноти зможуть адекватно сприйняти Ваш пост чи комент, то краще його зовсім не публікувати. Витирання поста допустиме, якщо Ви виявили, що пост із таким же змістом вже опублікований у спільноті. Витирання коментів не вітається.
10. Модератор залишає за собою право карати порушників Правил, виходячи з власної оцінки вчиненого. Дії модератора не обговорюються і не є предметом для дискусії. Існує 2 види адміністративного впливу. Перший - позбавити учасника права писати записи в спільноті, залишивши за ним право коментувати дописи інших учасників. Другий - у випадку грубого порушення цих і негласних правил спільноти користувача можуть повністю відсторонити від дискусій у спільноті (забанити). Перше покарання - тимчасове, друге - остаточне й безворотнє.

Дружні спільноти:
fckarpaty - спільнота вболівальників футбольного клубу "Карпати"
fc_metallist - Металлист, великий и ужасный

Social capital

  • less than 10

Statistics